Kummist ja asbestivabast materjalist tihendid

Valmistame tihendeid tehnilise joonise, skeemi või näidise järgi.
Meil ei ole tellimise miinimumkogust, seega täidame ka üksikuid tellimusi või tellimusi väikestes kogustes.
On teil standardtellimus või mõni eritellimus, helistage meile või saatke joonis soovitud detailist ja me täidame antud tellimuse.

 

Kummist Äärikutihendid
Kummist Äärikutihendid

Kumm on tihendite valmistamisel kõige levinum materjal, seega „kummist äärikutihendid“ on laiahaardelise tähendusega. Siia kategooriasse kuuluvad sellised tooted nagu: tavalised toru tihendid, õli tihendid, “manhole” tihendid, SBR, EPDM, NBR ja Neopreenkumm.

Asbestivabast Materjalist Tihendid
Asbestivabas Materjalist Äärikutihendid (Flantsitihendid)

KENZITECH omab head kogemust äärikutihendite valmistamisel. Spetsiaalse varustuse ja oskusliku lõikamistehnika abil valmistatakse kliendi soovidele vastav toode.

PTFE Tihendid
Fluoropolymer (PTFE) Tihendid

Soovime pakkuda PTFE tihendite valmistamine. Spetsiaalse varustuse ja oskusliku lõikamistehnika abil valmistatakse kliendi soovidele vastav toode. Olgu see siis tavapärane, ringikujuline või avadega äärikutihend, KenziTech valmistab tihendeid vastavalt teie soovidele ja vajadustele.

Rubber Cutting
Lõikamise teenused

KENZITECH pakub lõikamise teenuseid. Saame teile vajalikud tooted väiksemaks lõigata just sellise suurusega, nagu teil parasjagu vaja on, olgu need kummist, asbestivabast või PTFE materjalist tooted.